Magdalena Malicka – nota Bio

Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego, master business&life coach supervisor akredytowany przy EMCC, trener i szkoleniowiec. Swoją niezależność finansową buduje jako inwestor.

Jest mówcą motywacyjnym. Występowała na największych scenach samorozwoju w Polsce obok Nicka Vujicica, Lesa Browna, Dana Millmana, Garri Kasparowa, Allana Pease'a czy Ewy Foley.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Sorbony, MBA Politechniki Warszawskiej i Wyższej Szkoły Handlowej (HEC) w Paryżu.
W latach 1997-2000 pracowała w Fundacji Francja – Polska (FFP) przy Ambasadzie Francji w Warszawie.
W 2000r. rozpoczęła karierę w wydawnictwie prasowo-książkowym G+J Polska należącym do międzynarodowego holdingu mediowego Bertelsmann. W 2006r. w wieku 35 lat jako pierwsza kobieta w historii G+J objęła stanowisko Prezesa Zarządu, które piastowała przez 8 lat.
W latach 2013-14 odpowiedzialna była za fuzję wydawnictwa G+J Polska i Hubert Burda Media Polska.
W 2009 roku znalazła się na 11 miejscu listy 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, przygotowanej przez magazyn ekonomiczny Home&Market.

Zasiadała w Zarządzie Izby Wydawców Prasy, była przewodniczącą Rady Programowej firmy doradczo-szkoleniowej Norman Benett, należała do grona menadżerów CEO Round Table by Nail International, stowarzyszenia kobiet biznesu Leadershe oraz elitarnej międzynarodowej organizacji YPO (Young President’s Organization).
Jest członkiem stowarzyszenia EMCC (European Mentoring and Coaching Council), zasiada w Radzie Fundacji im.L.Koźminskiego oraz w Kapitule Lwów Koźmińskiego.

Coachingowe doświadczenie nabywała najpierw pracą własną: Business&Life Coaching, Mistrzowska Akademia Executive Managera, Sztuka Prezentacji, System Body-Mind, Hipnoza w Life Coachingu, Quantum Brainpower Coaching (Norman Benett Group), Mastering the Leadership Challenge (Harvard Business School & Bertelsmann University), Sleight of Mouth (Robert Dilts), Neuro-Linguistic Programming (Richard Bandler), Zarządzanie Zmianą (Akademia G+J), Reiki 1. i 2. stopień (Usui Shiki Ryoho), Racjonalna Terapia Zachowań RTZ (Simontowski Instytut Zdrowia), a potem zdobywając tytuł: Coach Praktyk Biznesu (2008), Master Coach Biznesu (2008), Coach Supervisor (2011), Asystent Psychodramy (Krakowskie Forum Psychodramy) (2015).

Doświadczenia związane z coachingiem, który wykorzystywała jako prezes w codziennym zarządzaniu firmą mediową, oraz w osobistej zmianie, liczne zaproszenia na imprezy edukacyjne w charakterze trenera i wykładowcy w trakcie jej kariery business-women sprawiły, ze po prawie 20 latach pracy w korporacjach postanowiła oddać się całkowicie swojej pasji i dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą inspirując ludzi do zmiany, do pokonywania słabości i do realizacji ich marzeń i planów.

Czytaj więcej o mnieBiografia

Otwórz swoje ramiona na zmianę,
lecz nie wypuszczaj swoich wartości.

Dalajlama